Granie w gry liczbowe

PublicDomainPictures / Pixabay

Obecnie niewiele jest osób, które nie próbowałyby swoich sił w grach liczbowych. Totalizator Sportowy oferuje wiele rodzajów tego typu gier. Jedną z najbardziej znanych jest Duży lotek. Czy zasady tej gry zmieniły się i czy warto zdecydować się na wykupienie zakładu?
Decydując się na grę warto pamiętać, że obecnie Duży lotek ma inną nazwę – Lotto. Poza tym jednak niewiele się zmieniło, jeśli chodzi o podstawową grę. Niezbędne jest obstawienie sześciu liczb z puli czterdziestu dziewięciu. Prawdopodobieństwo trafienia jest niezwykle niskie, jednak wiele osób decyduje się na tę grę ze względu na wysoką wygraną.

 

Szczególnie atrakcyjna jest tak zwana kumulacja, kiedy wygrana pierwszego stopnia może wynosić nawet kilkadziesiąt milionów. Wtedy to sprzedaż zakładów gwałtownie rośnie, a wiele osób decyduje się na grę systemową, która polega na obstawieniu więcej niż sześciu liczb.
Wyniki dużego lotka można znaleźć na stronie internetowej. Można również oglądać losowanie na żywo lub sprawdzić wylosowane liczby w telegazecie. Oprócz standardowej gry można zdecydować się również na tak zwaną grę z plusem. Wtedy wybrane liczby biorą udział w dwóch losowaniach.